Вітаємо володарів трофею!!!

Дата: 21.05.2019 14:05

Цими вихідними у селі Ковалівка Полтавського району, на стадіоні «Промінь» відбулася фінальна гра весняного кубка пам'яті О.О. Горностаєва, проведеного під егідою місцевого осередку ГО «ВФСТ «Колос» у Полтавському районі. Участь у розіграші взяло двадцять команд, на шляху до фіналу команда «Олімп» с.Розсошенці у попереднбому етапі здолала команду «Краяни» с. Судіївка – 2:2 (пенальті – 3:0). А вже у 1/8 фіналу на виїзді впевнено переграли команду «Злагода-Кірове» с. Пальчиківка з рахунком 4:1. На стадії 1/4 фіналу нашим землякам у суперники дісталася команда «Нива» з села Коломацьке, з якими в основний час зіграли у нічию 2:2 а у післяматчевій лотереї Олімпійці виявилися сильнішими та переграли суперника з рахунком 5:4. У півфіналі на «Олімп» вже чекав маститий суперник, «Сокіл» з Степного, ця гра теж не виявила переможця у основний час та закінчилася з рахунком 1:1 а у пробитті післямачевих пенальті перемогу здобули футболісти Олімпу з рахунком 4:3. І вже у фіналі на нашу команду чекав кривдник іншої Розсошенської команди ДЮСШ, команда «Біолог» з села Гожули, яка у 1/8 переграла наших односельців з рахунком 2:0 у серії післяматчевих пенальті. Та гравці Олімпу зуміли взяти реванш за земляків і переграли суперника з рахунком 6:4. Вітаємо володарів трофею, та бажаємо ще більше перемог на футбольних полях Полтавщини.