Засідання "земельної" комісії: що обговорили

Дата: 04.06.2019 16:07

Фото без описуСьогодні відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища Щербанівської сільської ради.

Фото без описуПрисутні обговорили важливі питання щодо надання дозволу на розробку технічних документацій, проектів землеустрою та їх затвердження. Розглянули заяви учасників АТО щодо надання земельних ділянок Також визначили заключення договорів оренди та тимчасової оренди. Неабияку увагу приділили питанням щодо проведення інвентаризації земель під кладовища і зупинок громадського призначення та надання погодження на використання мисливських угідь.

Вкотре виникла дискусія щодо мотобольного стадіону та прилеглих територій. ТСОУ знову хоче часткової забудови багатоповерховими будинками. Позиція сільського голови та депутатів полягає у тому, що об’єкт повинен використовуватися за цільовим призначенням. А саме - спортивний комплекс.

Дані питання буде винесено на розгляд сесії, яка відбудеться 6 червня 2019 року о 14:00 у Районному будинку культури.