Передаємо успішний досвід у створенні громади

Дата: 12.06.2019 09:57

11 червня до Щербанівської громади завітала делегація у рамках навчального візиту «Найкращі юридичні практики об’єднання  територіальних громад на прикладі громад Полтавської області. Міжмуніципальне співробітництво». Учасники - представники органів місцевого самоврядування Луганської та Донецької областей, що знаходяться в районах, які межують із «лінією зіткнення».

«Звичайно, всі громади знаходяться на різних етапах розвитку. Є вже створені ОТГ і є громади, які очікують на вибори. Міжмуніципальне співробітництво – один із ефективних та універсальних інструментів СПІЛЬНОГО вирішення соціально-економічних проблем», - коментують Ганна Білявська та Дмитро Курочка, спеціалісти з територіального об’єднання Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Представники делегації відвідали Розсошенську гімназію, де спілкувалися з Євгеном Ялівцем, директором закладу, та Світланою Мельник, заступником сільського голови. Оглянули спорткомплекс “Розсошенці”. Далі познайомилися з Ларисою Кирячок, завідуючою ДНЗ “Яблунька”. Також прогулялися “Садовим”.

«Важлива тісна співпраця з депутатським корпусом. Моє побажання учасникам візиту – не боятися об’єднуватися та робити це з розумом!», - говорить Ігор Процик, сільський голова.

Учасникам групи надзвичайно цікаво не тільки в теорії, але й на практиці побачити як саме впроваджуються в життя місцеві ініціативи, як працює налагоджено діалог між громадою та владою, а також яким чином в громаду залучаються кошти.