День села у Горбанівці та Розсошенцях відсвяткували на вищому рівні!

Дата: 15.07.2019 09:50

Четвертий рік поспіль 13 липня громада святкує День села Горбанівки та Розсошенців. Це стало гарною традицією. За сприяння Щербанівської сільської ради було організовано грандіозне свято.

“Усі атракціони, розваги та майстер-класи були безкоштовними. На свято запросили багато митців із різноманітними виробами, прикрасами та солодощами. Концертну програму створили максимально цікавою. Були присутні як місцеві учасники, так і запрошені гості. Зробили все на максимум для наших мешканців!”, - коментує Світлана Мельник, заступник сільського голови.

Дійство відбувалось поблизу Розсошенської гімназії. Кожен зміг знайти для себе розваги. Малеча відривалась “на повну”:

“Для мене важливо бачити свою дитину щасливою. А з такою організацією, як у нашій громаді, відчуваєш підтримку влади”, - ділиться емоціями Наталія, мешканка Горбанівки.

Ігор Процик, голова сільської ради, привітав мешканців зі святом:

“Для нас це чудове свято. Вважаю, що поєднувати релігійні свята, етнічність та сучасність — це дуже добре. Також правильне і єднання цих двох сіл”.

Завершилося свято фаєр-шоу та дискотекою.