Щербанівська громада відзначила 76-ту річницю визволення від німецьких окупантів

Дата: 23.09.2019 15:43

З офіційного повідомлення Совіфомбюро 21 вересня зазначалося, що На полтавському напрямку наші війська продовжували розвивати успішний наступ і, просунувшись вперед від 10 до 25 кілометрів, зайняли понад 250 населених пунктів, в тому числі районні центри Полтавщини.

Сьогодні ж мешканці нашої громади вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за мир сьогодення.

“На місці Меморіального комплексу “Братська могила радянських воїнів” поховані наші предки. Саме вони загинули у момент визволення с. Щербані, поблизу яру. Тут також вшановані солдати сіл Розсошенці, Нижні Млини та Щербані, які втратили своє життя, здобувши нашу з вами свободу”, - розповідає Віктор Климко, депутат Щербанівської сільської ради.

У пам'ять про односельців та воїнів, що загинули в роки Другої світової війни, визволяючи село від німецько-нацистських загарбників, жителі Нижніх Млинів поклали квіти до Пам'ятнику полеглим воїнам.