Усиновлення дитини - це щастя, а не таємниця!

Дата: 25.09.2019 12:50

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення. Наша громада не є виключенням. Сьогодні  фахівці відділу сім’ї, молоді, спорту та культури Щербанівської сільської ради провели інформаційну акцію для жителів громади.

“Усиновлення – це дуже відповідальний крок. Хочеться, щоб усі діти, які позбавлені батьківського піклування, знайшли родинне тепло!”, - зазначає Олена Каменцева, начальник відділу сім’ї, молоді, спорту та культури Щербанівської сільради.

Під час заходу виявилось, що не всі знають про патронат над дітьми, програма якого активно впроваджується в Україні з 2016 року. Майже всі учасники акції стверджували, що взяли б під опіку дитину. Проте є низка проблем, які існують. Насамперед - недостатній рівень фінансової забезпеченості.

"Переконана, що сім'я - найкраще середовище для розвитку та зростання здорової дитини. Приємно, що у нашій громаді є сім’ї, які присвятили своє життя вихованню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Любляча родина - це інвестиція в успішне майбутнє”, - говорить Світлана Мельник, заступник сільського голови.

Якщо бажаєте подарувати родинне тепло дитині, позбавленій батьківського піклування, звертайтеся:

• до відділу сім’ї, молоді, спорту та культури Щербанівської сільської ради (с. Щербані, вул. Центральна, 1, +38 098 830 59 44)

• або Полтавського районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (м. Полтава, вул. Шевченка, 7, 0532 56 50 40, 099 163 10 23)