Започатковуємо нові, яблуневі традиції

Дата: 25.09.2019 16:24

У садочку “Яблунька” сьогодні весело та смачно - відзначають День яблука. Це свято вирішили започаткувати цього року.

“Важливо створювати нові традиції у новому місці. Наш садочок функціонує вже майже півроку. Дали назву святу відповідно до назви нашого закладу. Приємно, що колектив, батьки та діти з радістю підтримали ідею”, - говорить Лариса Кирячок, директор ЗДО “Яблунька”.

Сьогодні діти розважалися “на повну”. Відвідали “фруктову країну”, танцювали із Садівником, розповідали вірші, відгадували загадки та співали пісні. Уся малеча з кожної групи приготувала прикраси свята - “яблуньки”, які гарно прикрашали територію дошкільного закладу. Також відгукнулись і батьки - усі принесли смаколиками, головний інгредієнт це яблуко.

Тож приймаємо нові традиції!