Гамарджоба, громадо!

Дата: 25.09.2019 16:36

Сьогодні до Щербанівської ОТГ завітали представники офіційної делегації з м. Боржомі (Грузія) у рамках робочого візиту. Гості - голова Зборів Боржомського муніципалітету Георгій Гогичайшвілі, перший заступник мера Давид Заалишвілі, керівник служби Боржомського муніципалітету з питань культури, освіти, молоді, спорту, туризму та захисту пам'ятників Марина Худжадзе та керівник апарату з питань відносин з органами місцевого самоврядування Екатерина Орджонікідзе.

“Грузія завжди була і є другом України. Сьогодні ми показали розвиток нашої громади колегам із Боржомі. У нас є чим пишатися, повірте. У громаді гарні школи, сучасні садочки та чудові можливості для молоді розвиватися у спорті.Сподіваємося на подальшу співпрацю. А ми як розвивалися, так і розвиватимемося далі”, - говорить Ігор Процик, голова сільської ради.

Грузинським колегам показали сучасний дитячий садок "Яблунька", автомістечко та Розсошенську гімназію. Також обговорили питання розвитку сіл та проекти для громади.