У Щербанівській ОТГ відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 19.02.2020 14:58

Сьогодні 19 лютого 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Щербанівської сільської ради. На порядку денному винесли питання затвердження протоколів житлової комісії та опікунської ради, також внесли зміни до складу комісії з ТЕБ та НС. Розглянули питання присвоєння, упорядкування адрес та видалення дерев у Горбанівці.

Андрій Закора, архітектор виконавчого комітету Щербанівської сільської ради, виступив із питанням про присвоєння, устаткування адреси:

"У Щербанівській громаді є 6 об'єктів, які потребують присвоєння адреси. Це потрібно для подальшої реєстрації нерухомого майна"

В'ячеслав Макаренко, депутат Щербанівської сільської ради, виступив із необхідністю затвердження акту видалення дерев:

"Це питання вимагає актуалізації, тому і винесено за розгляд членів виконавчого комітету.
Згідно законодавства про видалення дерев, є чіткі терміни та процедури виконання робіт. Буде виконувати роботи заявник. На сьогодні нараховано 45 дерев".

Світлана Мельник, заступник сільського голови, член виконкому Щербанівської сільської ради, виступила з питанням затвердження протоколів житлової комісії.

"Нами було виявлено осіб, які безпідставно стали на квартирну чергу. Тому рішенням виконавчого комітету їх буде виключено. Також зарахували на квартирну чергу учасників бойових дій з інвалідністю"

Затвердили також протокол опікунської ради і склад комісії ТЕБ та НС.