Зі святом весни, любі жінки!

Дата: 10.03.2020 16:11

Усі вихідні для жінок нашої громади лунали привітання. Колективи КЗ "Центр дозвілля "Водограй" підготували неперевершені концерти у будинках культури Щербанівської ОТГ.

"Цей день нагадує усім нам, що роль жінки у сучасному суспільстві дуже велика. Нехай посмішки, які не сходили з їх облич,залишаться назавжди! Гарного настрою та міцного здоров'я, любі жінки!", - привітав жінок громади Ігор Процик, сільський голова Щербанівської сільської ради.

Святкові концерти на честь прекрасної половини людства відбулися у Щербанях, Нижніх Млинах та Великому Тростянці. Зали були повні, виступи були емоційні та на високому рівні.

То ж, бажаємо вам, любі жінки, нових звершень, прекрасного настрою та справжнього жіночого щастя!