Протидія домашньому насильству

Понад 100 тис. українців цього року повідомили про домашнє насильство

Поліцейські мобільні групи з протидії домашньому насильству винесли вже 1200 термінових заборонних приписів. Тільки у цьому році до поліції звернулися більше ніж 100 тисяч осіб, які потерпали від домашнього насильства. Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко під час передачі службових автомобілів для цих груп, передає УНН з посиланням на пресслужбу Національної поліції.

11:35 13.11.2019

10 фактів про домашнє насильство

Домашнє насильство — що це? Домашнє насильство ще називають побутовим або сімейним насильством. Це дії насильницького характеру, які вчиняє одна людина стосовно іншої (або групи осіб) у домашніх умовах.

11:19 27.08.2019

Зупинимо насильство у сім'ї разом!

Щохвилини від домашнього насильства страждає три жінки. У Міністерстві внутрішніх справ заявляють, що на сьогодні в Україні близько 60 відсотків жінок регулярно потерпають від цього злочину.

15:07 26.06.2019