Відділ у справах сім'ї, молоді, культури та спорту

Допомога на догляд за особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу

Відповідно до Закону України «Психіатричну допомогу» особам, які проживають разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії  медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним виплачується державна допомога, розмір якої розраховується  як різниця між трьома прожитковими мінімумами на кожного члена сім`ї та середньомісячним сукупним доходом сім`ї за попередні шість місяців, але не може бути більшим ніж прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць  (з 01.12.2019 – 2027 грн.,                    з 01.07.2020 – 2118 грн., з 01.12.2020 -  2189 грн.).

12:03:11 10.02.2020

Як отримати житлову субсидію

Кому необхідно повторно подавати заяву і декларацію про доходи для призначення субсидії на наступний термін:

11:58:42 10.02.2020

Пам’ятка щодо виплати допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Закон України «Про протидію торгівлі людьми» визначає організаційно-правові засади протидії торгівлі людьми, гарантуючи гендерну рівність, основні напрями державної політики та засади міжнародного співробітництва у цій сфері, повноваження органів виконавчої влади, порядок встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та порядок встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та порядок надання допомоги таким особам.

11:57:53 10.02.2020